Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

warmińsko-mazurskie   »   Giżycko   »   Hotele   »   Mazurskie Siedlisko Kruklin
 

Hotele Giżycko - Mazurskie Siedlisko Kruklin

«« powrót
warmińsko-mazurskie, Giżycko 
Mazurskie Siedlisko Kruklin  
Obiekt: Hotel
Województwo: warmińsko-mazurskie
Powiat: giżycki
Gmina: Giżycko
Miejscowość: Giżycko
Kod pocztowy: 11-500
Ulica: Kruklin 47
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 67476
Data dodania: 2014-04-25
Mapa Giżycko  Mapa Giżycko  »
 
Ilość pokoi:   27 Ilość sal konferencyjnych:   1 
Opis pokoi:

W budynku hotelowym do Państwa dyspozycji oddajemy 17 komfortowych pokoi 2 osobowych oraz 2 apartamenty 4 osobowe, z profesjonalnym wyposażeniem. Dla osób pragnących niecodziennego wypoczynku proponujemy jeden z ośmiu apartamentów w Wiejskiej Chacie. Wystrój naszych Apartamentów to niepowtarzalna historia, która pozwoli Państwu zapomnieć o codzienności, przenieść się w inny, niecodzienny wymiar...
 
Opis sal konferencyjnych:

W wyjątkowym otoczeniu mazurskiej natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku zorganizujemy Państwu spotkanie biznesowe, szkolenie, czy konferencję. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy salę szkoleniowo-konferencyjną z wysokiej jakości sprzętem audiowizualnym mieszczącą do 100 osób. 
 
Opis obiektu:

Mazurskie Siedlisko Kruklin zachwyci tych, którzy są otwarci na nowe doznania. Unikalny hotel łączy w sobie wyposażenie prestiżowego obiektu oraz wypoczynek na łonie natury. W budynku hotelowym dostępnych jest 17 komfortowych pokoi 2 osobowych oraz 2 apartamenty 4 osobowe. W wyjątkowo urządzonej Wiejskiej Chacie oferujemy 8 apartamentów. Wystrój każdego apartamentu bazuje na autorskich, ręcznie wykonanych i malowanych meblach. Serdecznie zapraszamy także do naszej stylowej restauracji, w której mogą Państwo zasmakować zarówno tradycyjnej kuchni jak i wyszukanych dań. Mazurskie Siedlisko Kruklin zorganizuje także dla Państwa spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencję. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy salę szkoleniowo-konferencyjną z wysokiej jakości sprzętem audiowizualnym mieszczącą do 100 osób. W Siedlisku mogą Państwo wrócić do zaniechanych od czasów dzieciństwa form aktywności takich jak: wycieczki rowerowe, spacery. Miejsce i czas będzie Państwu sprzyjać, jeśli marzyliście by popływać łódką po dużym stawie, powędkować lub pojeździć konno.
Opis okolicy:

Obiekt zlokalizowany w Kruklinie, w pobliżu Giżycka. W pobliżu znajduje się wiele jezior i nieskazitelna przyroda. Idealne warunki dla wypoczynku!
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2020     poznajkraj.pl